Własnie dziś sie udało tylko 30 tys km od naszej planety śmignęła kulka o masie 135 tys ton. Oglądałem i robi wrażenie taki przekaz.
Szukaj
Nie wiesz może czy dostępne są gdzieś nagrania?
Najlepsze jest to, że w obliczu takiego czegoś jesteśmy bezbronniCywilizacja, cały jej rozwój o kant d... rozbić, gdy takie podobne coś kiedyś w nas pierdyknie
![]()
Eee tam... Pewnie ta asteroida nie uderzyła w nas, tylko przeleciała koło Ziemi, bo tam Brus Łylis szpadlem zakopał te atomówkie, a później zdetonował.
A tak na poważnie, to takie zdarzenia miały miejsce zawsze. Tylko kiedyś cywilizacja nie miała tyle do stracenia, co teraz.
Skontaktuj się z nami