No i pojawił się jaśnie wszechwiedzący, nieomylny Tom01 ze swoja i tylko swoją prawdą..... Kiedy on zrozumie (pytanie retoryczne) że jak ktoś chce się uczyć grać na keyboardzie, by na takim sobie potem grać, to na takim instrumencie ćwiczy? Czy to za trudne do ogarnięcia? Nie każdy chce być pianistą!!! Ale to kopanie się z koniem, daremna dyskusja profesjonalisty z dyletantem.
ropusz@, kup instrument który spełnia warunki o jakich pisałem, i dziecko będzie spokojnie kontynuowało dalszą naukę. Reszta czyli brzmienia dźwięków, podkładów perkusyjnych, to już tylko wg własnego uznania, co się podoba. Dla mnie najlepsze są w kolejności Roland, Yamaha, i dopiero potem Casio. Chodzi o jak najbliższe oddanie brzmień naturalnych.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami