Oczywiście nuty nie są do grania potrzebne, można bardzo ładnie grać utwory ze słuchu, bądź improwizować. Gdy pisałem o nutach, gamach itp. nie chodziło mi o to byś czytał "jak z nut" hehe. Te podstawy są potrzebne tylko i wyłącznie by wyćwiczyć palce i poznać układ brzmienia na klawiaturze. Jak masz w miarę słuch to prędzej zagrasz z muzyką niż z błyskami na klawiaturze.
GRANIE Z NUT TO NUDA![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami