Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: HD w 3D

  1. #31

    Domyślnie

    mega wypas
    D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560

  2. #32

    Domyślnie

    Podziwiam efekt I gratuluję cierpliwości, ale z pewnościa było warto - wyrywa butów

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Osobliwie świetny, ale jednak fotomontaż.
    Ja rozumiem jakby ten fotomontaż powstał z gotowych fotografii różnych autorów. Można by powiedzieć, że świetne zetawienie gotowych prac i świetna technika, ale tu autor wszystko sam sfotografował i połączył w całość, więc jednak zdjęcie.
    Czy HDR, to też nie zdjęcie?

  4. #34

    Domyślnie

    Uwielbiam pomysłowe zdjęcia. Bo ileż można oglądać ten sam schemat? A jak jeszcze są tak zrealizowane i opisane - pozostaje tylko przyklasnąć i podawać jako wzór do naśladowania.

  5. #35

    Domyślnie

    Mnie wgniotło w fotel! A kot wyszedł rewelacyjnie i dodaje klimatu.
    12 14 28 35 85

  6. #36

    Domyślnie

    Pomysł, aranżacja, wykonanie, oszlifowanie - ja tak to czuję patrząc na ten obraz. Czyli widzę tu dużo włożonej pracy z wykorzystaniem talentu Fajnie jest coś sobie założyć i potem zrealizować. Tobie się to udało doskonale!
    red light, dark room...

  7. #37

    Domyślnie

    bardzo dobre ... zatrzymuje na dłuuuugo
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Uwielbiam pomysłowe zdjęcia. Bo ileż można oglądać ten sam schemat? A jak jeszcze są tak zrealizowane i opisane - pozostaje tylko przyklasnąć i podawać jako wzór do naśladowania.
    Ludzie jeszcze mało uświadamiają sobie, jakich manipulacji dokonywano w fotografii na początku XX wieku i myślą w kategoraich "och, ten pszebrzytły fotoszop". Sztuka wizualna ma to do siebie, że ogranicza nas tylko wyobraźnia i kreatywność.

    A do Autora prócz braw i zachwytów podzielanych z innymi mam małe pytanko: wyobraź sobie, że nie masz lamp studyjnych czyli do dyspozycji jedynie maleństwa systemowe. Oczywiście uzyskany efekt byłby inny, ale pytanie brzmi: czy podjąłbyś się z reporterskimi lampkami takiej pracy? Czekam na kolejne ciekawe zdjęcia!
    Ostatnio edytowane przez Śprotek ; 25-01-2013 o 18:59

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Ludzie jeszcze mało uświadamiają sobie, jakich manipulacji dokonywano w fotografii na początku XX wieku i myślą w kategoraich "och, ten pszebrzytły fotoszop". Sztuka wizualna ma to do siebie, że ogranicza nas tylko wyobraźnia i kreatywność.
    Aż przyklasnę !
    Swoją drogą wrzuciłem to foto tu i tam... i jestem pozytywnie zaskoczony. Nikt nie napisał sakramentalnego "czy to jeszcze zdjęcie czy już grafika?"

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    A do Autora prócz braw i zachwytów podzielanych z innymi mam małe pytanko: wyobraź sobie, że nie masz lamp studyjnych czyli do dyspozycji jedynie maleństwa systemowe. Oczywiście uzyskany efekt byłby inny, ale pytanie brzmi: czy podjąłbyś się z reporterskimi lampkami takiej pracy? Czekam na kolejne ciekawe zdjęcia!
    Zaglądałeś na bloga? To zdjęcie w 80% jest oświetlone małymi lampkami - i to nawet tanimi, chińskimi YN. Tam gdzie użyłem studyjnych - myślę, że bez wielkiego kłopotu mógłbym je zastąpić reporterskimi. Troszkę bym się więcej namęczył (może, ale nie napewno), i troszkę inne światło bym miał, ale ogólnie efekt bym prawdopodobnie osiągnał. Ale skoro mam też studyjne z BD to się nie męczę Odpowiadając na pytanie - oczywiście że bym się podjął.

    Dzięki wszystkim za odwiedziny, naprawdę się cieszę z takiego odbioru zdjęcia, motywuje do dalszej pracy Pozdrawiam

  10. #40

    Domyślnie

    Zdjęcie genialne, efekt powala na kolana. Gratuluję!

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •