Nie dopisać się w tym wątku, to grzechŚwietne zdjęcie, tak jak już ktoś napisał kot jest wisienką na torcie. Podziwiam zapał.
Szukaj
Nie dopisać się w tym wątku, to grzechŚwietne zdjęcie, tak jak już ktoś napisał kot jest wisienką na torcie. Podziwiam zapał.
Niesamowite, naprawdę robi wrażenie!
...N...i...k...o...n... ale już niedługo (-> Olympus)
Skontaktuj się z nami