Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Sikorka Uboga

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    1 rewelacja, : )
    Nikon D3100 | Nikon Nikkor AF-S 70-300 mm f/4.5-5.6G IF-ED VR | Velbon Sherpa 600R

  3. #3

    Domyślnie

    Nr 1 kadrowo ciekawsze. Ładne subtelne kolorki.
    Pozdrawiam. Krzysiek

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka bardzo dobra - fajna poza i ładne delikatne tło.
    Pozostałe dwie też niczego sobie , ale takie jakich wiele

    pozdrawiam
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie. Ale ogólnie ujdą w tłoku ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raftik Zobacz posta
    Dziękuję za opinie. Ale ogólnie ujdą w tłoku ?
    a dlaczego akrobatka ... ?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szardin Zobacz posta
    a dlaczego akrobatka ... ?
    Bo już tak cudowała na tym patyku, że inne Sikorowate zawstydziła. Fakt na zdjęciu tego nie widać ale daje słowo, że patyk z każdej strony obskoczyła.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Starogard Gdański
    Posty
    82

    Domyślnie

    Jedynka ładnie zagadała.
    D7000; Nikkor 12-24/4; Nikkor 17-55/2.8; Nikkor AF-S 80-200/2.8; Nikkor 105/2.8 VR micro; NIKON 6T; SB-600; MANFROTTO190XPROB+804RC2;MANFROTTO679B+234RC2

  10. #10

    Domyślnie

    1, bo ładne oko, fajna poza, ciekawe kolory tła. Pozostałe 2 miłe dla oka.
    PS poprawa w kadrach i obróbce znaczna

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •