Witam. jestem posiadaczem D80-tki i jak każdemu wiadomo ma ona bufor ma 3 zdj RAW w serii.
I rzeczywiście gdy kupiłem były 3
Aż któregoś pięknego dnia nagle stało się 6!!! a i prędkość zdj znacząco wzrosła, nie umie ocenić ale stawiam na jakieś 3.5-4. i wszystko tak śmigało z gripem czy bez, inni z D80 nie wierzyli ze sie tak da bo do 80tki o ile wiem power kitów(buforów) innych niz stock nie ma.
i śmigało mi to tak z pół roku...a dziś nagle jest 2 i nie dość że tylko 2 a nie nomindzlne 3 to i tak robi jedno i go muli..
Ktoś wie o co chodzi? Może wina oprogramowania? Karty uzywam najszybszej dostępnej SanDisk 8GB EXTREME PRO 95MB/s Klasy 10 spełniająca norme UHS-1.
Z góry dzięki a os z Krk moge postawić piwo za rozwiązanie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami