Koledzy, czy ktos z Was jest uzytkownikiem CB-radia i posiada trochę wiedzy, którą chciałby się podzielić?
Otóż chciałbym mieć CB u siebie. Ot tak, po prostu. Nigdy się tym nie interesowalem wczesniej i dlatego straszny canoniarz ze mnie
Co polecacie do zwyklego uzytkowania? Tras wielkich nie robie, nie jezdze zarobkowo. Po prostu potraktuję to jako ciekawostkę. Specjalnie nie pisze o zakresie cenowym, bo po prostu chcialbym sie dowiedziec, za ile to mozna kupic. Owszem, moge wpisac sprawdzic gdzies w sklepie internetowym, ale nic mi to nie da. Rozbieznosc bedzie pewnie jak przy obiektywach.
No dobra, szukalem troche i Midland Alan 121 można wyhaczyć za 250 zł. Do tego antena, tak? I co jeszcze?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami