Szukaj
Nikomu nie podoba się możliwość wybrania dowolnej klatki z filmu 4K i podarowania go Młodej Parze w postaci albumu?
mi sie podoba
co prawda slubow nie robie, ale mozliwosci tego sprzetu wywarly na mnie wielkie wrazenie i majac cos takiego.... chyba bym zaczal robic... hehehe
Powiem szczerze, ze akurat ten aparat spokojnie mozna nazwac przelomowym - wnosi nowa i do tego niezwykle uzyteczna funkcjonalnosc.
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
Jakie to ma znaczenie, teraz już wszystko ma taki poziom, że dodatkowa funkcjonalność aparatu jest dużo ważniejsza niż DR matrycy o 0,1 EV większy czy mniejszy...
Opcja na pewno przełomowa. Zawsze myślałem, że dojdziemy do tego poziomu poprzez zwiększanie fps aż do płynnych 24 klatek. Ale skoro da się wyciągnąć z filmu klatkę mającą jakość jak zdjęcia, to czemu nie.Tylko nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w ten sposób 'wyginie' kolejna cecha najlepszych fotografów - oko do łapania momentów. No bo wyobraźmy sobie przyszłość - aparaty (kamery) z rozdzielczością 8K i 50fps + technologia z aparatów Lytro pozwalająca na zmianę GO już po zrobieniu zdjęcia. Takim zestawem będzie się robić zdjęcia de facto już tylko w postprocesie, a wyjściowy materiał może zrobić i małpa...
to be a rock and not to roll
Ja tam bym na twoim miejscu jeszcze chciał pożyć 5-10 lat
8k i 50 fps będzie za kilka lat, z lytro będzie gorzej, tzn może za 10?
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami