To nie ziarno z płytki. Zeskanowałem Velvię 100 z szybką i nie ma takiej kaszy. Pewnie sam zacznę wołać B&W.
Szukaj
To nie ziarno z płytki. Zeskanowałem Velvię 100 z szybką i nie ma takiej kaszy. Pewnie sam zacznę wołać B&W.
flickr / Rolleicord, Canon
Janis - ja skanowalem ostatnio w labie w Gdansku na jakims Coolscanie (chyba V) maly obrazek, ale gosc mowil, ze sredni ten skaner tez obsluguje. A ze zdjecie robione obiektywem za 300 PLN na Provii w formacie 50x70 wyszlo ladnie, to sie zaczalem nad tym Nikonem zastanawiac.
a to bez szans, niestety nie spie na pieniadzach poki co...pozostaje plaski v500 lub v600. Tylko czy jest sens przeplacac
Skontaktuj się z nami