No to może z okazji zbliżających się świąt napiszę kilka słów.
Czytam posty, przeglądam zdjęcia i... wiecie ile razy miałem ochotę spalić komputer?
Wszędzie plucie jadem, jeden mądrzejszy od drugiego. Jaki sens ma komentarz do zdjęcia: "do kosza" ?
Albo stwierdzenia: "wystawiam gnioty do oceny" są moim zdaniem marnym zaproszeniem do szukaniu w zdjęciu czegoś wartościowego.
Wiem że świata nie zwojuje, ale to chyba nie jest takie trudne aby ktoś kto ma większą wiedzę czy umiejętności w łapaniu kadrów powiedział coś sensownego drugiemu człowiekowi. Mylę się?
Na święta życzę Wam: bądźcie ludzcy
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami