Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie bomba, szczególnie trójka
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 18-12-2012 o 15:37
    Flickr D600 + S14mm 2.8 + S35mm 1.4 + T90mm 2.8 + lampy

  3. #3

    Domyślnie

    Nom, trójka najfajniejsza a nie robiłeś może wersji z płonącą całą postacią?

    Trochę przyklejony ten płomień do kasku czy tylko mi się wydaje?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Nom, trójka najfajniejsza a nie robiłeś może wersji z płonącą całą postacią?

    Trochę przyklejony ten płomień do kasku czy tylko mi się wydaje?
    Całej postaci nie robiłem, bo jakoś w planie miałem tylko kask zapalic.
    Próbowałem parę wersji (jak i zapalenie całego kasku), ale opinii tyle ile osób się pytałem i wybrałem tą wersję moim zdaniem najlepsza jak na moje możliwości.

    Próbowałem zapalic też łańcuch, ale to robiło się już za dużo tego wszystkiego na zdjęciu

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie się podoba cała sesja,tylko ten płomień mógłbybyć nie urywany
    Fot. nr. 1 oraz 3 faworytuje.
    Nieważne czym - ważne jak!

  6. #6

    Domyślnie

    Bliższe kadry bronią sie całkiem całkiem (z małym zastrzezeniem ale o tym za chwilę)
    Szersze to problem sylwetki - chyba jednak zbyt krótkie nogi albo to kwestia ich ustawienia/napręzenia ?

    Z tymi bliższymi to jest problem taki że ta twarz jest tak bezpiecznie wciśnięta w głąb kasku że sprawia to zupełnie odwrotne wrażenie/efekt w stosunku do tego płomienia dookoła... A że dziewczyna "ognia" w oczach nie ma kompletnie....

  7. #7

    Domyślnie

    Do mnie nie trafia zupełnie ten sposób stylizacji.
    Ghost Rider w kasku? Ghost Rider, to był bad ass i kask tu średnio pasuje. Modelka ma rude włosy o ile dobrze widzę, można je było wykorzystać, do stworzenia ognia. Plus to o czym fafniak wspomniał za grzeczne spojrzenie modelki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Jak dla mnie pomysł do dopracowania. Zdecydowanie wolałbym te zdjęcia bez kasku. Wtedy można by zagrać świetnie mimiką w połączeniu z odpowiednim make-upem. Tak to równie dobrze można postawić manekina i mu robić zdjęcia. Nie pasują mi też spodnie - zdecydowanie lepsze byłby czarne skórzane. Co do szczegółów - jeśli dodałeś efekt ognia to niech się on zmienia, niech żyje, będzie na każdym zdjęciu inny.
    Jeśli miałbym wybierać to te bez sylwetki.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez scottbiker Zobacz posta
    Jak dla mnie pomysł do dopracowania. Zdecydowanie wolałbym te zdjęcia bez kasku. Wtedy można by zagrać świetnie mimiką w połączeniu z odpowiednim make-upem. Tak to równie dobrze można postawić manekina i mu robić zdjęcia. Nie pasują mi też spodnie - zdecydowanie lepsze byłby czarne skórzane. Co do szczegółów - jeśli dodałeś efekt ognia to niech się on zmienia, niech żyje, będzie na każdym zdjęciu inny.
    Jeśli miałbym wybierać to te bez sylwetki.
    Sylwia nie jest modelką więc gra mimika całkowicie odpada co widać na wcześniejszych moich postach na sesjach z nią.
    Pomysł był na mega make up ale moja malarka nie miała czasu a i Sylwia mocno z czasem jest ograniczona i bardzo rzadko ma wolną chwilę. Więc zrobiliśmy wersje z kaskiem. Z manekinem to pojechałeś (powodzenia)
    Sylwia ma cały kombinezon ze spodni zrezygnowaliśmy, leginsy bardziej pokazują że to kobieta, w stroju już nie bardzo.
    No tak na tyle co umiem ogień tylko taki umiałem zrobić proste

  10. #10

    Domyślnie

    No może z manekinem przesadziłem, ale chodzi o niezmienny wyraz twarzy jaki jest w kasku. Co z tego, że nie jest modelką, to Ty możesz z niej wyciągnąć emocje. Jeśli znasz daną osobę dobrze i jej reakcje to powinno to być łatwiejsze. Wiele osób nie pozuje, ale można z nich wyciągnąć całkiem sporo emocji. Wystarczy taką chwile uwiecznić. Może wydawać się to trudne, bo musisz jednocześnie obserwować, prowadzić odpowiednio rozmowę, kontrolować kadr, zadbać o oświetlenie, ale uwierz - możliwe i to z całkiem dobrymi efektami. Co do spodni - na myśli miałem obcisłe skórzane, nie koniecznie motocyklowe bo w nich czasem kobiety wyglądają strasznie.
    Co do ognia - zadbałeś o bardzo dużo elementów. Jest poświata, zabarwienie kasku, ale zabrakło tylko modyfikacji kształtu jego płomieni.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •