Witajcie.
Czy mamy może na forum jakiegoś programistę Oracle? Najlepiej ze znajomością PSP?
Szukaj
Witajcie.
Czy mamy może na forum jakiegoś programistę Oracle? Najlepiej ze znajomością PSP?
Ogólnie to potrzebuje dwóch rzeczy.
1. Mam problem z dad. Zainstalowałem Oracle 10g XE i prawie wszystko działa. Mogę się zalogować, stworzyłem tabele, dane, procedury. Stworzyłem też dad.
Niestety nie działa. Próbuje wejść poprzez http://localhost:8080/dad/nazwa http://localhost:8080/pls/dad/nazwa<li class="li1">BEGIN
dbms_epg.create_dad (
dad_name => 'dad',
path => '/pls/');
END;
I mam komunikat:
The requested URL was not found on this server.
Chyba brakuje mi Oracle 10g Companion CD ale nie wiem skąd pobrać, tzn. ze strony oracle nie mogę.
2. Znajomy ma problem z logowaniem poprzez cookies, zamiast zalogować na profil użytkownika przeglądarka wyświetla informacje o ciasteczku.
Udało mi się ustawić DAD. Mam pytanie z innej beczki: Czy owa_util.redirect_url('http://localhost:8080/plsql/osoba'); powinno przekierować przeglądarkę na stronę wymienioną w linku? Jaki może być powód wyświetlania napisu Location: http://localhost:8080/plsql/osoba?
Ostatnio edytowane przez kacperek ; 27-11-2012 o 15:36
Skontaktuj się z nami