Mam pytanie do posiadaczy aparatu d5100, oraz posiadaczy modelu d90. Chodzi mi o to czy te aparaty posiadają czujnik zbliżeniowy wyłączający monitor w chwili patrzenia przez wizjer. Wybieram między d5100, d90, i 600d Canona i wiem że canon czujnika nie ma. O czujniku w nikonach nie mogłem znaleźć żadnej informacji.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami