Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Ja proponuję się zastanowić, poczytać, pooglądać strony innych fotografów i potem ewentualnie zacząć pytać ... Szablon z Twojego linku to na prawdę nie najlepszy pomysł. Możesz znaleźć w tym stylu coś dużo lepszego. Minimalizm jest jak najbardziej ok ale nie w tym wykonaniu.

    skinny500 fajna strona, szkoda tylko że we fleszu. Mocno to zawęża grupę docelową - chyba że to świadome rozwiązanie.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flux Zobacz posta
    skinny500 fajna strona, szkoda tylko że we fleszu. Mocno to zawęża grupę docelową - chyba że to świadome rozwiązanie.
    Za kilka miesięcy będzie w HTML5. Zależało mi na pewnych rozwiązaniach, które tylko we flashu są możliwe. Teraz chyba już nie tylko, a nawet jeśli to tablety są tak popularne, że trzeba mimo wszystko z flasha zrezygnować.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Za kilka miesięcy będzie w HTML5. Zależało mi na pewnych rozwiązaniach, które tylko we flashu są możliwe. Teraz chyba już nie tylko, a nawet jeśli to tablety są tak popularne, że trzeba mimo wszystko z flasha zrezygnować.
    Dokładnie, ludzie z iphonami też są teraz pominięci ... To co tam masz aktualnie spokojnie można zrobić w HTML5, CSS3 i js. Co mi wciąż bardzo podoba się w flashu to jego algorytmy skalowania i wyostrzania zdjęć. W HTML niestety zdjęcia jeśli nie są pokazane w rozmiarze 100% lekko tracą na ostrości - sam robię teraz portfolio i to mnie drażni ... To chyba największy kompromis.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flux Zobacz posta
    Dokładnie, ludzie z iphonami też są teraz pominięci ... To co tam masz aktualnie spokojnie można zrobić w HTML5, CSS3 i js. Co mi wciąż bardzo podoba się w flashu to jego algorytmy skalowania i wyostrzania zdjęć. W HTML niestety zdjęcia jeśli nie są pokazane w rozmiarze 100% lekko tracą na ostrości - sam robię teraz portfolio i to mnie drażni ... To chyba największy kompromis.
    Mam iphone'a i korzystam na nim z flasha'a

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flux Zobacz posta
    Co mi wciąż bardzo podoba się w flashu to jego algorytmy skalowania i wyostrzania zdjęć. W HTML niestety zdjęcia jeśli nie są pokazane w rozmiarze 100% lekko tracą na ostrości - sam robię teraz portfolio i to mnie drażni ... To chyba największy kompromis.
    Właśnie to są te rzeczy, dla których zdecydowałem się wtedy na flash Mogę mieć zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, a jak ktoś ma na monitorze mniej niż 1920px szerokości to się skaluje, jednocześnie nie rozwalając jakości. Niestety w HTMLu to tak nie działa, więc będę miał zdjęcia w określonej rozdzielczości bez skalowania. Nawet gdzieś znalazłem skrypt strony, który by mi odpowiadał, tylko muszę znaleźć czas, żeby przenieść to wszystko. Ale póki co skupiam się na stronie o błyskaniu, z którą ostatnio wystartowałem, a pf musi zaczekać.

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Małopolskie
    Posty
    45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JacKill Zobacz posta
    Danke!

  8. #18

    Domyślnie

    Strona o błyskaniu z stopki chyba źle podlinkowana - szkoda bo patrząc na portfolio doszedłem do wniosku, że z chęcią bym poczytał.

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Mam iphone'a i korzystam na nim z flasha'a
    No i gratulacje, jesteś jednak w znikomym procencie osób które dokonały "upgrade" telefonu. Z powodów accessibility flash jednak nie jest dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o strony internetowe, szczególnie te prostsze które można zrobić w HTML i te które powinny być ogólnodostępne.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flux Zobacz posta
    Strona o błyskaniu z stopki chyba źle podlinkowana - szkoda bo patrząc na portfolio doszedłem do wniosku, że z chęcią bym poczytał.
    Dzięki, faktycznie była literówka. Teraz działa, ale wiele nie poczytasz, bo póki co jeden wpis (co tydzień będzie nowy, mam już napisanych sporo więc bez obaw, że po 2 tyg strona umrze).

    No a flash na telefonie po pierwsze działa jak działa, po drugie tak mało osób go ma, że nie ma sensu iść w tą technologię. Zresztą to dobrze, że flash umiera.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    póki co jeden wpis (co tydzień będzie nowy, mam już napisanych sporo więc bez obaw, że po 2 tyg strona umrze).
    Fajno, to będę zaglądał.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •