Ja proponuję się zastanowić, poczytać, pooglądać strony innych fotografów i potem ewentualnie zacząć pytać ... Szablon z Twojego linku to na prawdę nie najlepszy pomysł. Możesz znaleźć w tym stylu coś dużo lepszego. Minimalizm jest jak najbardziej ok ale nie w tym wykonaniu.
skinny500 fajna strona, szkoda tylko że we fleszu. Mocno to zawęża grupę docelową - chyba że to świadome rozwiązanie.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami