Mam pytanie do użytkowników D300s w temacie uzywanych przez was kart. Ponieważ nie używałem nigdy wcześniej kart CF z tym aparatem proszę was o poradę jest jakakolwiek róznica w zapisie na tego typu kart względem kart SD. Ostatnio postanowiłem kupić szybką kartę i miałem do wyboru CF lub SD o szybkości do 95Mb/s. Wybrałem oczywiście dwuktrotnie tańszą kartę SD firmy Sandisk Extreme Pro 95 MB/s. I tu sie trochę zawiodłem bo bufor aparatu opróżnia się prawie tak samo szybko jak przy poprzedniej karcie Sandisk Extreme 30 MB/s. I tu się rodzi moje pytanie czy gdyby była to CFka aparat by szybciej opróżniał bufor. W tej chwili jest tak że aparat w trybie Nef+Jpg wykonuje 12 klatek z maksymalną szybkością potem mocno zwalnia mniej więcej do 1 kl/s. Dopóki mu nie dam chwilę odpocząć oczywiście.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami