Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie Uszkodzone gniazdo karty w D80

    Problem jak w tytule - karta wchodzi do środka, ale nie zostaje zatrzymana, tylko wysuwa się. Na razie zastosowałem docisk w postaci papierka po cukierku, ale co dalej? Czy ktoś miał podobny problem? Czy pozostaje niestety serwis? Pomocy!!!

  2. #2

    Domyślnie

    próbowałeś jedną kartę? może na innej jest dobrze?
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flyski Zobacz posta
    próbowałeś jedną kartę? może na innej jest dobrze?
    niestety, próbowałem 3 różne i to samo.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli obejmuje go gwarancja to bym się długo nie zastanawiał tylko walił do NP na naprawę/wymianę gniazda.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KECIF Zobacz posta
    Jeżeli obejmuje go gwarancja to bym się długo nie zastanawiał tylko walił do NP na naprawę/wymianę gniazda.
    niestety, raczej taka opcja zostaje , chociaż to może być błahe zacięcie takiego pierdzielnika po prawej stronie w gnieździe karty, jeżeli sie czujesz na siłach to możesz delikatnie spróbować to ruszyć za pomocą czegoś NIEMETALOWEGO np. wykałaczki
    Ostatnio edytowane przez flyski ; 06-05-2007 o 23:08
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •