Problem jak w tytule - karta wchodzi do środka, ale nie zostaje zatrzymana, tylko wysuwa się. Na razie zastosowałem docisk w postaci papierka po cukierku, ale co dalej? Czy ktoś miał podobny problem? Czy pozostaje niestety serwis? Pomocy!!!
Szukaj
Problem jak w tytule - karta wchodzi do środka, ale nie zostaje zatrzymana, tylko wysuwa się. Na razie zastosowałem docisk w postaci papierka po cukierku, ale co dalej? Czy ktoś miał podobny problem? Czy pozostaje niestety serwis? Pomocy!!!
Jeżeli obejmuje go gwarancja to bym się długo nie zastanawiał tylko walił do NP na naprawę/wymianę gniazda.
Skontaktuj się z nami