Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Takie tam ;]

  1. #1

    Domyślnie Takie tam ;]

    NIc wielkiego, ale dawno nic nie wrzucalem...





    Pozdr.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Technicznie jest BDB, kadrowo i kolorystycznie OK. Zabrakło jakiegoś fajniejszego światła/mgiełki które uatrakcyjniłoby fote.
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Technicznie jest BDB, kadrowo i kolorystycznie OK. Zabrakło jakiegoś fajniejszego światła/mgiełki które uatrakcyjniłoby fote.
    Dokładnie. Samo miejsce fajne, trochę tajemnicze.

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Ja tu widze potencjal, ale trzeba by odrobine pomoc focie w fotoszopie i popracowac nad mroczniejszym klimatem

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Ja tu widze potencjal, ale trzeba by odrobine pomoc focie w fotoszopie i popracowac nad mroczniejszym klimatem

    Z g*** bata nie ukręcisz jak to sie mowi ;] Warunki były jakie były i raczej nie pojechałem tam z zamiarem zrobienia foty życia, a bardziej dla relaksu. Te miejsce jest fajne bo wzdłuż rzeki biegnie naprawde długi trakt, ale nieco utrudniony, trzeba omijać rozne bagienka i inine takie - dobre miejsce na dżogging ala "bear grylls" ;].

    Dzieki za posty.

  7. #7

    Domyślnie

    Dobre miejsce na mgielki, mozna tam zrobic swietne zdjecia, ale trzeba trafic warunki.

  8. #8

    Domyślnie

    a mi sie podoba ten fot, duzo w nim naturalnosci
    ortografia to dla mnie czarna magia, przepraszam i dziekuje za wyrozumialosc

    d800 d3100 n14-24 n24PC-E n24-85 n80-400vrII n50 n85 sb900 tplinkMR3040 eizo

  9. #9
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Znając Twoje wcześniejsze leśne odsłony, faktycznie na kolana tym razem nie powaliłeś,ale:


    Cytat Zamieszczone przez mirekvampirek Zobacz posta
    ... sie podoba ten fot, duzo w nim naturalnosci
    .

    Mirek-Duderem zapachniało
    Duder -oczywiście bez urazy- tak mi się po prostu skojarzyło, znając Twoje podejście do tematu.

  10. #10

    Domyślnie

    Czesci cial mi zadnej nie urwalo. Urwalo by jak by na przyklad przez galezie przeswitywalo I rozszczepialo sie swiatlo...ale tak to tylko w erze z warunkami dopasuja.
    Ogolnie wrazenie na pewno pozytywne. Dobry kadr jak na lesna gestwine.
    Ta sciezka fajnie wglab zdjecia prowadzi...
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •