a miałeś włączone ADL ? ten wynalazek czyni z JPGów D800 prawie HDRy - trudno uzyskać przy nim czarne cienie. Nawet jeśli się to komuś nie podoba, to dzieki niemu już na wyświetlaczu może oszacować poziom DRu a nie domyślać się jaki może będzie.
Odpowienio ustawione JPGi z D800 mają taką kompresowaną dynamikę sceny, że na tych 8bitach potrafią zarejestrować cuda niewidy![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami