a wojna w Iraku... tyle szukali broni jądrowej, biologicznej i nic. a tu proszę, 40 lat prawie firmy prywatna pod ziemią, ma swój tajny reaktor atomowy i nikt z władz stanowych o tym nie wie... a gdyby tak odkryli coś takiego w Iranie, Iraku, Afganistanie albo gdzieś tam... to od razu oskarżenia że produkują broń jądrową by się pojawiły z ust Obamy. Od razu by wysłali "misję pokojową"
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami