Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Niemoc

  1. #1

    Exclamation Niemoc

    http://www.tvn24.pl/-1,1740399,0,1,z...wiadomosc.html
    Może jak wyjdzie to się zajmie dziećmi sędziów, którzy go sądzili ? Po prostu się rzygać chce od takich historii i głupoty prawnej w naszym kraju

  2. #2

    Domyślnie

    Piotr. A co ty się sędziów czepiasz? Dostał przecież karę śmierci za każde z morderstw. Łącznie cztery.
    Później weszło moratorium. Później było max 25 lat w kodeksie a dopiero później dodali dożywocie.

    To politycy stanowią prawo - sędziowie je tylko stosują (a przynajmniej powinni).

  3. #3

    Domyślnie

    To jawny blad i powinien byc szybko naprawiony.....

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    http://www.tvn24.pl/-1,1740399,0,1,z...wiadomosc.html
    Może jak wyjdzie to się zajmie dziećmi sędziów, którzy go sądzili ? Po prostu się rzygać chce od takich historii i głupoty prawnej w naszym kraju
    Przemyśl jeszcze raz to, co napisałeś, bo wpisujesz się w poziom stacji, z której pochodzi ten post. Uległeś emocjom, sprowokował Cię artykuł. Nikomu bym nie życzył spotkania z tym człowiekiem, nawet bogu ducha winnym dzieciom sędziów.

  5. #5

    Domyślnie

    Źle to odczytaliście to co napisałem, ja zadałem retoryczne pytanie kim się zajmie, nie atakowałem sędziów, bo jak napisał Nemeth dostał na początku to co powinien dostać. Tu chodzi o to właśnie, że "zająć" się może każdym dzieckiem - nawet sędziego czy policjantów prowadzących sprawę. To pytanie na zasadzie czy to do nich w ogóle dociera, głównie do osób, które mogą w jakiś sposób wpłynąć na dalszy bieg tej sprawy. Bo jak na razie wiele się mówi i nic nie robi.

  6. #6

    Domyślnie

    Do kogo ma to dotrzeć? Facetowi nie można już nic w świetle prawa zrobić, sędziowie skazali go na śmierć, za resztę niej pretensje do posłów.

  7. #7

    Domyślnie

    Można go raz jeszcze wysłać na obserwację psychiatryczną argumentując, że zaistniały do tego przesłanki, przyklepać mu chorobę psychiczną i dożywotnio zamknąć w zakładzie psychiatrycznym.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    To jawny blad i powinien byc szybko naprawiony.....



    A gdzie tu błąd i na czym on polega?

  9. #9

    Domyślnie

    Topimy się we własnym gównie, ot co - apropo systemu kar.
    Cała nadzieja, że ktoś sam wymierzy temu człowiekowi "karę" po wyjściu z więzienia.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Można go raz jeszcze wysłać na obserwację psychiatryczną argumentując, że zaistniały do tego przesłanki, przyklepać mu chorobę psychiczną i dożywotnio zamknąć w zakładzie psychiatrycznym.
    To już jawny powrót do PRL.
    Wystarczy 300 fotoradarów (bo w budżecie 1,2 mld zł jest zapisanych z mandatów) i 2 mln podsłuchów.

    Prawda jest taka, że takich przypadków - gdy niebezpieczni ludzie (??) wychodzą na wolność, choć powinni być izolowani po kres ich dni - jest sporo więcej. Ten akurat jest nagłośniony bo jest nośny medialnie - pedofil morderca...

    prz3mo - lincz naprawdę nie jest tutaj wyjściem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •