Witam, posiadam torbę Tamrac 6 - ma on moim zdaniem jedną wadę albo ścianki są wypełnione czymś beznadziejnym albo ja po prostu mam taki problem ;/
Posiada ktoś z kolegów, może taką torbę i wie jak temu zaradzić? Może można wszyć w środek ścianki jakąś twardszą okładkę czy cokolwiek?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami