Close

Strona 85 z 138 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #841

    Domyślnie

    A, to Ty leżysz obok redaktora...

  2. #842

    Domyślnie

    W łózku leeeży, któż przybieeeży...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #843

    Domyślnie

    chyba anankastyczni deliro-onirycy.
    Völkchlor

  4. #844

    Domyślnie

    Czyli Brygada AO.

  5. #845

    Domyślnie

    :cbao:
    Völkchlor

  6. #846

    Domyślnie

    Podobno widziano dzis Konrada na lotnisku
    W peruce i przyklejonych wasach z jakims albumem pod pacha
    lecial na seszele, bilet w 1 strone
    Road to Manila

  7. #847

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    chyba anankastyczni deliro-onirycy.
    My wiemy, żeś "doktor II".

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Podobno widziano dzis Konrada na lotnisku
    W peruce i przyklejonych wasach z jakims albumem pod pacha
    lecial na seszele, bilet w 1 strone
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 07-03-2012 o 21:42 Powód: Łączymy, Wojtku.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #848

    Domyślnie

    A na ktorym lotnisku?

    Anja bedzie nowa Adamka Mickiewiczowa

  9. #849

    Domyślnie

    Tu leży wieszcz
    Przechodniu nieszcz...

  10. #850

    Domyślnie

    Napisał pastwisko
    chyba anankastyczni deliro-onirycy.
    Sam chciałeś mistrzu pure nonsensu.
    Anankastyczny odnosi się*do typu osobowości obsesyjno-kompulsywnej, a określa zachowania nacechowane dążeniem do perfekcji, kontrolowania swojego otoczenia, przesadną dbałością o porządek, oraz zmiejszoną otwartością, sztywnością emocjonalną i uporem.
    Masz na myśli naćpanego anankastę, na skraju majaczenia?
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 85 z 138 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •