oprawa pierwsza klasa...nie rozsypuje sie ...jest dobrze sklejone...sadzilem ze bedzie sie "szerzej" otwierac ale przy takiej ilosci stron nie chce na sile testowac wytrzymalosci oprawy,
czarne aple na stronach wyszlu zaskakujaco dobrze jak na druk cyfrowy...sa bardzo delikatne smugi...ale to niestety taka technologia...druk na kseroxie to druk "olejowy" proszek jest nanoszony na walki i pozniej poszczegolne kolory CMYK sa zbierane na jeden walek "olejowy" z ktorego nastepuje transfer na papier i wlasnie ten olej zostawia cos na ksztalt smug....na zdjeciach tego nie widac ale na aplach troche tak...nie sa to smugi w czerni tylko na powierzchni papieru...jak sie wezmie kawalek delikatnej mikrofibry i potrze strone to znikaw blurbie by tego nie bylo bo tam druk na HPIndigo sie robi ale tu xerox wygrywa mocno cena....kolejna sprawa to metameryzm zadruku...czyli podatnosc na wpadanie w kolorowy zafarb...w zaleznosci od swiatla w jakim sie oglada strony sa albo fioletowe albo zielone
.....przy swietle dziennym jest ok....ja akurat wszystkie rzeczy z druku czy to offsetowego czy cyfrowego ogladam sobie na fajnym stole z lampami o temperaturze swiatla dziennego wiec tu akurat ok.
Fajne pachni
Podsumowujac jestem zadowolony z jakosci i ceny
pastwisko.....no wlasnie o nowa liste mi chodzi...wtedy wyjdzie w praniu czy wysylac jednostkowo czy w kupie do posrednikow to dla mnie najwazniejsze bo sie zasram jak bede musial 40 albumow zapakowac zaadresowac i wyslac
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami