Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: chwalę się

  1. #1

    Domyślnie chwalę się

    http://tfp.net.pl/

    Zdjęcie z linka powyżej jest mojego autorstwa
    Ostatnio edytowane przez mycza ; 05-03-2012 o 15:43

  2. #2

    Domyślnie

    Gratulacje
    Ładny "kurczak"
    nic...

  3. #3

    Domyślnie

    Gratuluję!

    Kura jak malowana!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Kura jak malowana!
    Widać, że się nie znasz. Przecież to tukan.



    Gratulacje.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #5

    Domyślnie

    Graty jeszcze raz!

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki Panowie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Widać, że się nie znasz. Przecież to tukan.

    nie chcę robić poruty ale to jest dziobak...

    Gratulacje... dziobak w naszym kraju ?... ale może uciekł z zoo
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    No gratulacje, tylko dlaczego jako nie zarejestrowany czytacz forum, nie mogę obejrzeć zdjęcia w pełnej okazałości tylko ślinić się do miniaturki...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez titus1 Zobacz posta
    No gratulacje, tylko dlaczego jako nie zarejestrowany czytacz forum, nie mogę obejrzeć zdjęcia w pełnej okazałości tylko ślinić się do miniaturki...
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=202805

    Bardzo proszę, zdjęcie które wygrało to pierwsza 2

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    nie chcę robić poruty ale to jest dziobak...

    Gratulacje... dziobak w naszym kraju ?... ale może uciekł z zoo
    Nasz krajowy ''dziobak'' zlokalizowany niedaleko W-wy
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 06-03-2012 o 12:12 Powód: Korzystamy z opcji ''edytuj''

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •