http://tfp.net.pl/
Zdjęcie z linka powyżej jest mojego autorstwa![]()
Szukaj
http://tfp.net.pl/
Zdjęcie z linka powyżej jest mojego autorstwa![]()
Ostatnio edytowane przez mycza ; 05-03-2012 o 15:43
Gratuluję!
Kura jak malowana!![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Graty jeszcze raz!
Nikon http://greg77.com/
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
No gratulacje, tylko dlaczego jako nie zarejestrowany czytacz forum, nie mogę obejrzeć zdjęcia w pełnej okazałości tylko ślinić się do miniaturki...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=202805
Bardzo proszę, zdjęcie które wygrało to pierwsza 2
Nasz krajowy ''dziobak'' zlokalizowany niedaleko W-wy![]()
Ostatnio edytowane przez bognik ; 06-03-2012 o 12:12 Powód: Korzystamy z opcji ''edytuj''
Skontaktuj się z nami