ok co ostatecznie robimy z tekstami
Szukaj
ok co ostatecznie robimy z tekstami
...nie pojdzie (nie mamy deadline'u od ktorego zalezy czyjes zycie wiec dzien w jedna czy w druga strone nie stanowi) i nie jestem na skraju tylko w****ia mnie ze takie rzeczy sa ustalane na koncu roboty a nie kiedy zaczynalismy temat
moim zdaniem, notka powinna być po polsku, lub po polsku i angielsku.
W końcu album wydają Polacy. Anglicy, Francuzi czy Niemcy jakoś nie zaprzątają sobie głowy innymi nacjami
Tu masz ostatnią wersję
http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_004.pdf
Ostatnio edytowane przez miron19j ; 05-03-2012 o 00:36
Dzięki miron.
Czy to ja wskazuję, które mają iść na całą stronę?
Opisy dawać w nazwach plików, czy w np arkuszu?
po polsku i angielsku
wodzu decyduj bedzie jak zrobisz - kto dal podpisy PL/EN bedzie mial PL/EN a kto w jednym jezykt ten dostaniue w jednym nie widze problemu. Zreszta kto to bedz czytal![]()
Skontaktuj się z nami