Close

Strona 63 z 138 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #621
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ok co ostatecznie robimy z tekstami

  2. #622

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    To ja mam kilka pytań podsumowujących, na które odpowiedzi pewno już padły, a nie mam czasu do nich wracać:

    jaki adres?
    Zdjęcia mają tytuły?
    Podpisy objaśniające, czy tylko notki techniczne, jak to robot zasugerował?
    Jaki format awatara?
    Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w ostatniej wersji pliku.

    Mnie tylko martwi, że to jutro nie pójdzie do druku próbnego. A Konrad jest na skraju ...

  3. #623
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ...nie pojdzie (nie mamy deadline'u od ktorego zalezy czyjes zycie wiec dzien w jedna czy w druga strone nie stanowi) i nie jestem na skraju tylko w****ia mnie ze takie rzeczy sa ustalane na koncu roboty a nie kiedy zaczynalismy temat

  4. #624

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w ostatniej wersji pliku.

    Mnie tylko martwi, że to jutro nie pójdzie do druku próbnego. A Konrad jest na skraju ...
    Masz na myśli jakąś, która pojawiła się z 10, 15, czy 20 stron temu? Zapodajcie szybko jakiegoś linka, bo jestem w podobnym stanie umysłu jak Konrad...

  5. #625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    ok co ostatecznie robimy z tekstami
    moim zdaniem, notka powinna być po polsku, lub po polsku i angielsku.
    W końcu album wydają Polacy. Anglicy, Francuzi czy Niemcy jakoś nie zaprzątają sobie głowy innymi nacjami

    Tu masz ostatnią wersję
    http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_004.pdf
    Ostatnio edytowane przez miron19j ; 05-03-2012 o 00:36

  6. #626

    Domyślnie

    po polsku ... i być może po angielsku
    album jest robiony przez nas i dla nas

    ja chce jeden album dać rodzicom a dla nich może być krępujące, że 100% jest po angielsku
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  7. #627

    Domyślnie

    Dzięki miron.

    Czy to ja wskazuję, które mają iść na całą stronę?
    Opisy dawać w nazwach plików, czy w np arkuszu?

  8. #628
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    po polsku i angielsku

  9. #629

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Czy to ja wskazuję, które mają iść na całą stronę?
    Opisy dawać w nazwach plików, czy w np arkuszu?
    ja wysłałem zdjęcia, a Konrad je dopasował. Akurat mi pasuje. Niektórzy robili wstępny wygląd przed wysłaniem.
    Opisy zrobiłem jako lista w mejlu.
    nr. zdjęcia (liczony od facjaty) - opis

  10. #630

    Domyślnie

    wodzu decyduj bedzie jak zrobisz - kto dal podpisy PL/EN bedzie mial PL/EN a kto w jednym jezykt ten dostaniue w jednym nie widze problemu. Zreszta kto to bedz czytal

Strona 63 z 138 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •