Szukaj
No i KLOPS! Nie dam rady...JEDEN biorę!!! W sensie album!!! I jest to ostateczna decyzja!!! Co do Conikowego albumu...Jestem jak najbardziej ZA!
Przepraszam za bałgan!
Pzdr
PS Conik wysłałem tez na skrzynkę...Prze Twój profil, to znaczy nie wiem gdzie...
Ostatnio edytowane przez JackDaniels ; 02-03-2012 o 21:04
Obiecana checklista.
Chyba za bardzo zerojedynkowo poprosiłem o zgłaszanie ilości egzemplarzy. Koszty się same nie policzą Panowie!
Dlatego lista z czapki:
Nie rozumiem dlaczego zamawiajacy zdjecia oraz album sa pod kolumnami koloru pomaranczowego, a zamawiajacy album pod kolorem zielonym? W zasadzie widzialbym to na odwrot. Aha i jakiej wielkosci beda odbitki zdjec?
Nie udzielałem się zbytnio w dyskusji, ale nie figuruję w żadnej tabelce...
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Zglaszam wniosek o calkowita zmiane kolorow w pliku exelowskim
I nie wiem dlaczego jestem w jednym polu z chulbulem
Road to Manila
Zapomniałem dać negatyw, płukany w ciekłym krysztale w stosunku
Skontaktuj się z nami