Close

Strona 10 z 138 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #91
    conik
    Gość

    Domyślnie

    tekst oczywiscie do wymiany

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    tekst oczywiscie do wymiany
    a moze ktos ten tekst przelozyc na nasze?
    Nie chcialbym, zeby mi jakies niuanse uciekly.
    A tak w ogole, to nie mozna by w dwoch jezykach?

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    czitasz w moich mislach...taka wlasnie zrobilem
    http://www.digifoto.pl/forum/anal/ao_okladka.pdf

    Suuuper, swietny font
    Czytasz w moich misiach
    Road to Manila

  4. #94
    conik
    Gość

    Domyślnie

    1- ten tekst to kawalek tekstu cycerona przetlumaczony z laciny na angielski i zwykle sluzy jako wypelniacz ramek tekstowych przy projektowaniu
    2- bedzie po angielsku - dlatego ze jesli album ma zostac na blurbie do sprzedazy lepiej zeby byl po angielsku - wieksza szansa ze ktos kupi - zysk=wplyw gotowki na konto forum

  5. #95

    Domyślnie

    Sie okaze ze na tym niezle zarobimy
    Album stanie sie hitem a kazdy z bioracych udzial w Projekcie ( poza Nowym) slawny
    Road to Manila

  6. #96

    Domyślnie

    Okładka wery najs.
    Teksty w środku można zrobić dwujęzyczne: PL/EN, żeby nic nikomu nie umknęło.

    Konrad jak fotosy przygotować? Chyba nie TIFFy, skoro będziemy to wysyłali, tak pytam, bo chyba część klatek będę musiał skanować raz jeszcze, to wolę to zrobić od razu jak być powinno.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    1- ten tekst to kawalek tekstu cycerona przetlumaczony z laciny na angielski i zwykle sluzy jako wypelniacz ramek tekstowych przy projektowaniu
    2- bedzie po angielsku - dlatego ze jesli album ma zostac na blurbie do sprzedazy lepiej zeby byl po angielsku - wieksza szansa ze ktos kupi - zysk=wplyw gotowki na konto forum
    1. aha
    2. a nie moze byc w dwoch? W Polsce taz bedzie

  8. #98
    conik
    Gość

    Domyślnie

    2. pewnie moze....na razie to przymiarki a poniewaz druk cyfrowy a nie offset to mozna jak sadze zrobic dwa warianty PL i EN

  9. #99

    Domyślnie

    1- ten tekst to kawalek tekstu cycerona przetlumaczony z laciny na angielski i zwykle sluzy jako wypelniacz ramek tekstowych przy projektowaniu
    Ja tam zawsze daję lorem ipsum...
    Grubość grzbietu z liczona z objętości czy na oko? Widze, że założyłeś wersję full wypas, podwójne bigi na grzbiecie
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  10. #100
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Sie okaze ze na tym niezle zarobimy
    Album stanie sie hitem a kazdy z bioracych udzial w Projekcie ( poza Nowym) slawny
    tez chce być sławny - pokażę pięknym długonogim panną album - i poderwę najpiękniejsza ... będę szczęśliwy i nie będę miał $ na kupowanie nowych aparatów ....

    eeeee.... chyba wolę sprzątać w swoim centrum handlowym nie być sławnym ....

Strona 10 z 138 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •