Dziękuję ale znam te wszystkie oferty. Mam zamiar dokupić tylko i wyłącznie body. Całą resztę obiektywy, lampę itd.
mam i nic ponadto mi nie potrzeba. Sprzedać dzisiaj używany sprzęt jest bardzo ciężko (chyba za bezcen). Sam próbuję od ponad miesiąca sprzedać S120-400 bezskutecznie. Oferty od kupujących są żałosne.
Szukaj





Skontaktuj się z nami