Close

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 413
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Wielkie zamieszanie, również na forum. Pojawi się zaraz grupa świętych mężów broniących własności intelektualnej, z drugiej strony ujawnią się anarchiści. Mam wrażenie, że prawda jest gdzieś pośrodku.
    No i może okazać się, że Internet należy do Amerykanów i mogą tam robić co chcą. Zupełnie jak w realnym świecie - mordują, porywają, napadają na inne kraje, torturują itp.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-01-2012 o 15:10 Powód: pis. ("po środku")

  3. #3

    Domyślnie

    to tylko na 24 h
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Wielkie zamieszanie, również na forum. Pojawi się zaraz grupa świętych mężów broniących własności intelektualnej, z drugiej strony ujawnią się anarchiści. Mam wrażenie, że prawda jest gdzieś po środku.
    No i może okazać się, że Internet należy do Amerykanów i mogą tam robić co chcą. Zupełnie jak w realnym świecie - mordują, porywają, napadają na inne kraje, torturują itp.
    Wielkie zamieszanie, ale akurat tym razem nie jest to burza w szklance wody. Polecam poczytać, co miały/mają w sobie zawierać SOPA i PIPA. Nas to mniej rusza, ale amerykańskie "nieprawomyślne" strony tez zostałyby zdjęte.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #5

    Domyślnie

    ponoć Youtube miałoby zostać zablokowane...całkowicie....
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Nas to mniej rusza, ale amerykańskie "nieprawomyślne" strony tez zostałyby zdjęte.

    Z Wiki
    Według zwolenników ustawa pozwoli na ochronę praw autorskich i powiązanego przemysłu, miejsc pracy i dochodów i jest konieczna, by egzekwować prawo autorskie, zwłaszcza przeciwko zagranicznym stronom internetowym[1].

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    No i może okazać się, że Internet należy do Amerykanów i mogą tam robić co chcą. Zupełnie jak w realnym świecie - mordują, porywają, napadają na inne kraje, torturują itp.
    Trzepią kasę na nadawaniu IP i mogą każde IP usunąć, więc chyba internet należy do nich.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Trzepią kasę na nadawaniu IP i mogą każde IP usunąć, więc chyba internet należy do nich.
    Można było przypuszczać, że jak się Internet rozwinie to upomną się o "swoje". Kiedyś na nich kara boska spadnie za te różne bezeceństwa.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Z Wiki
    No, a to u nas się wprowadza tą ustawę, czy w USA? Nas to mniej rusza, bo jak Amerykanom odetną dostęp do jakiejś polskiej strony, t nawet tego nie zauważymy pewnie. Zaboli nas tylko zdjęcie strony siedzącej w USA.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  10. #10

    Domyślnie

    A wystarczy wyłączyć w przeglądarce obsługę javascriptu
    Pursue happiness with diligence

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •