http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Ciekawe co z tego całego protestu wyjdzie.
Szukaj
http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Ciekawe co z tego całego protestu wyjdzie.
Wielkie zamieszanie, również na forum. Pojawi się zaraz grupa świętych mężów broniących własności intelektualnej, z drugiej strony ujawnią się anarchiści. Mam wrażenie, że prawda jest gdzieś pośrodku.
No i może okazać się, że Internet należy do Amerykanów i mogą tam robić co chcą. Zupełnie jak w realnym świecie - mordują, porywają, napadają na inne kraje, torturują itp.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-01-2012 o 15:10 Powód: pis. ("po środku")
to tylko na 24 h![]()
Podpis zgodny z regulaminem forum
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
ponoć Youtube miałoby zostać zablokowane...całkowicie....
Podpis zgodny z regulaminem forum
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
A wystarczy wyłączyć w przeglądarce obsługę javascriptu![]()
Pursue happiness with diligence
Skontaktuj się z nami