Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: sikorki

  1. #1

    Domyślnie sikorki

    slońca co prawda dawno nie widzialem ale cos tam czasem pstryknac trzeba

    1.

    2.

    pozdrawiam
    nikony dwa i jakies szkła

  2. #2

    Domyślnie

    Dwie udane fotografie. Dobrze pokazane i w dobrej jakości. Dodał bym jednak selektywnie na ptakach troszkę kontrastu. Tak mi się. wydaje.

  3. #3

    Domyślnie

    Modraszce przydałoby się więcej miejsca od spodu (uwaga na pazurki ) No i faktycznie można dać ciut więcej kontrastu, ale niekoniecznie, co kto lubi. Mi się podobają
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez evilseed Zobacz posta
    Modraszce przydałoby się więcej miejsca od spodu (uwaga na pazurki ) No i faktycznie można dać ciut więcej kontrastu, ale niekoniecznie, co kto lubi. Mi się podobają
    podpisuję się pod tym
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez evilseed Zobacz posta
    Modraszce przydałoby się więcej miejsca od spodu (uwaga na pazurki ) No i faktycznie można dać ciut więcej kontrastu, ale niekoniecznie, co kto lubi. Mi się podobają
    Ja też się z tym zgadzam

  6. #6

    Domyślnie

    Dobrze im z oczu patrzy...kontrastu odrobinę bym dodał
    Pozdrawiam Jacek P.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •