Cześć
Szukaj
Cześć
Lepiej wyglądałoby to z niższej perspektywy. No i tło za mało rozmyte.
Samo zamrożenie ruchu nie wystarczy![]()
Ale plus za to, że podejmujesz temat ptaków w fotografii![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Trafiony strzał,dobry kadr....Dobre zdjęcie "z marszu".![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Patrząc na to ujęcie przypominam sobie swoje pierwsze zdjęcie ptaka, od którego zaczęła się moja fascynacja tego rodzaju fotografiąBył to startujący łabędź. Spodobało mi się to i tak już zostało do dziś
Mam nadzieję, że i Tobie się spodoba i na tym jednym nie poprzestaniesz
![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Skontaktuj się z nami