Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wybicie

  1. #1

    Domyślnie Wybicie

    Cześć

  2. #2

    Domyślnie

    Lepiej wyglądałoby to z niższej perspektywy. No i tło za mało rozmyte.
    Samo zamrożenie ruchu nie wystarczy
    Ale plus za to, że podejmujesz temat ptaków w fotografii
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  3. #3

    Domyślnie

    Trafiony strzał,dobry kadr....Dobre zdjęcie "z marszu".
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Patrząc na to ujęcie przypominam sobie swoje pierwsze zdjęcie ptaka, od którego zaczęła się moja fascynacja tego rodzaju fotografią Był to startujący łabędź. Spodobało mi się to i tak już zostało do dziś Mam nadzieję, że i Tobie się spodoba i na tym jednym nie poprzestaniesz
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wld Zobacz posta
    Patrząc na to ujęcie przypominam sobie swoje pierwsze zdjęcie ptaka, od którego zaczęła się moja fascynacja tego rodzaju fotografią Był to startujący łabędź. Spodobało mi się to i tak już zostało do dziś Mam nadzieję, że i Tobie się spodoba i na tym jednym nie poprzestaniesz
    racja takie latające fotki wciągają nieraz na bardzo długooo .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •