Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Prezenty

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosmica Zobacz posta
    myślałam coś około 200zł.
    to dobrze pisalem w poprzednim poscie

    a tak powaznie to w tej cenie moze jakas ksiazka ?
    nikony dwa i jakies szkła

  2. #12

    Domyślnie

    To daj jego nick. Pewnie wiemy o nim więcej niż Ty.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #13

    Domyślnie

    Nikon (d700, d80) + grip)) + N 50 f/1.4 + N 70-200 f/2.8 VRII + sb-900

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    To daj jego nick. Pewnie wiemy o nim więcej niż Ty.
    hahah - dobreee
    --------
    za 200 to dobra książka lub filterek psze pani.
    Choć z doświadczenia powiem ze najlepsze prezenty fotograficzne to ściereczka do obiektywu i koronkowa bielizna w której to pani ową ściereczkę wręczy hehehe

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosmica Zobacz posta
    Nikon (d700, d80) + grip)) + N 50 f/1.4 + N 70-200 f/2.8 VRII + sb-900
    Czyli jest to ... haki
    Kobieta z Sonnarem też może

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bognik Zobacz posta
    Czyli jest to ... haki
    WOW!
    Gratuluję zdolności detektywistycznych i umiejętności korzystania z szukajki.
    I co teraz?
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  7. #17

    Domyślnie

    nic - czekamy do soboty az haki pochwali się co dostał

  8. #18

    Domyślnie

    Hmm to ja napiszę tak....
    Za te 200 zeta kup sobie jakąś fajna bieliznę (jak trzeba będzie dopłacić, dopłać bez zastanowienia).
    Następnie ubrana w nią zaproponuj swojemu lubemu żeby zrobił Ci sesję najpierw w bieliźnie kończąc na akcie.
    Pewno się chłop ucieszy
    nic...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    nic - czekamy do soboty az haki pochwali się co dostał
    Hahaha
    ale swoją drogą, żeby kobieta nie wiedziała co jej ukochany lubi...
    To chyba fake jest jakiś

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Hmm to ja napiszę tak....
    Za te 200 zeta kup sobie jakąś fajna bieliznę (jak trzeba będzie dopłacić, dopłać bez zastanowienia).
    Następnie ubrana w nią zaproponuj swojemu lubemu żeby zrobił Ci sesję najpierw w bieliźnie kończąc na akcie.
    Pewno się chłop ucieszy
    gorzej jak sie skupi na mierzenie światła, ustawianku lampiszonów i lataniu z szara karta dookoła panny

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •