Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Prezenty

  1. #1

    Domyślnie Prezenty

    Jestem tutaj nowa i z fotografią mam niewiele wspólnego, ale czy ktoś mógłby mi doradzić jaki prezent spodobałby się mojemu chłopakowi, który profesjonalnie robi fotki d700?

    Pomóżcie

  2. #2

    Domyślnie

    Komplet dobrych zleceń na przyszły rok.



    A co ma oprócz D700?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    stalka 35/1,4
    Ostatnio edytowane przez igorrro ; 20-12-2011 o 22:21

  5. #5

    Domyślnie

    Kurs aktu
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  6. #6

    Domyślnie

    Kolezanko czemu dublujesz tematy?? Nie wystarczylo zalozyc jednego?
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...21#post2651721

  7. #7

    Domyślnie

    Padłem.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosmica Zobacz posta
    Jestem tutaj nowa i z fotografią mam niewiele wspólnego, ale czy ktoś mógłby mi doradzić jaki prezent spodobałby się mojemu chłopakowi, który profesjonalnie robi fotki d700?

    Pomóżcie
    aparat juz ma to moze kapcie albo czekoladki
    nikony dwa i jakies szkła

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosmica Zobacz posta
    Jestem tutaj nowa i z fotografią mam niewiele wspólnego, ale czy ktoś mógłby mi doradzić jaki prezent spodobałby się mojemu chłopakowi, który profesjonalnie robi fotki d700?

    Pomóżcie
    Witaj na forum. A może tak określ bliżej czym się przy okazji foto interesuje, co ma ze sprzętu i najważniejsze: Ile chcesz na prezent przeznaczyć, bo możesz kupić mu pędzelek do matrycy jak i Nikkora 85/1.4
    Paweł

  10. #10

    Domyślnie

    Wybaczcie za dubel, ale nie znałam tego forum. Nie wiedziałam za bardzo gdzie szukać i umieścić wątek. Wiem, że mój chłopak zawsze znalazł tu pomoc, dlatego do Was piszę. Nie ma być to jakiś strasznie drogi prezent, myślałam coś około 200zł.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •