Jestem tutaj nowa i z fotografią mam niewiele wspólnego, ale czy ktoś mógłby mi doradzić jaki prezent spodobałby się mojemu chłopakowi, który profesjonalnie robi fotki d700?
Pomóżcie![]()
Szukaj
Jestem tutaj nowa i z fotografią mam niewiele wspólnego, ale czy ktoś mógłby mi doradzić jaki prezent spodobałby się mojemu chłopakowi, który profesjonalnie robi fotki d700?
Pomóżcie![]()
Komplet dobrych zleceń na przyszły rok.
A co ma oprócz D700?
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
stalka 35/1,4
Ostatnio edytowane przez igorrro ; 20-12-2011 o 22:21
Kurs aktu
Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało
Kolezanko czemu dublujesz tematy?? Nie wystarczylo zalozyc jednego?
http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...21#post2651721
Wybaczcie za dubel, ale nie znałam tego forum. Nie wiedziałam za bardzo gdzie szukać i umieścić wątek. Wiem, że mój chłopak zawsze znalazł tu pomoc, dlatego do Was piszę. Nie ma być to jakiś strasznie drogi prezent, myślałam coś około 200zł.
Skontaktuj się z nami