Sorry, ale nie rozumiem aluzji ? dowcipu ? dygresji ? porównania ? ;]
Szukaj
Sorry, ale nie rozumiem aluzji ? dowcipu ? dygresji ? porównania ? ;]
Starałem się znaleźć odrobinkę krajobrazu, niestety pomyliłeś działy, ciężko coś napisać...
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Pomyliłem - tak to fakt. Ciężko coś napisać ? Dlaczego ? Bo foty kiepskie czy dlatego że pomyliłem dział ? Hmmm....
Również uważam, że najlepszy z zestawu jest bonus, chociaż duża część lewej strony zdjęcia jest "martwa" i brakuje trochę oddechu dla wieży u góry i po prawej stronie. Kompozycyjnie najbardziej odpowiada mi nr 1, niestety brązowa tonacja nieba (warto powalczyć z balansem bieli w tej części zdjęcia) psuje dla mnie jego odbiór.
Skontaktuj się z nami