Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Wątek: Nordic Walking

  1. #1

    Domyślnie Nordic Walking

    Ktoś się orientuje w temacie?

    nie chce szukać forum w temacie i zakładać kolejnego konta a żona "zażyczyła" od Mikołaja kije i szukam takich nie za drogich ... sam nie wiem do 120 zł?

    Ktoś ogarnia temat co warto kupić?
    Paweł

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Kup jej dwa monopody, przynajmniej pożytek z tego jakiś będzie

  4. #4

    Domyślnie

    Starych Mostowiaków zapytaj.





    Przepraszam.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Swix
    niestety nie mieszczę się w budżecie...

    może ktoś ma inne pomysły bo z Mostowiakami nie utrzymuje ostatnio dobrych relacji od czasów niezwykłego wypadku...
    Paweł

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paweł M Zobacz posta
    Ktoś się orientuje w temacie?
    nie chce szukać forum w temacie i zakładać kolejnego konta a żona "zażyczyła" od Mikołaja kije i szukam takich nie za drogich ... sam nie wiem do 120 zł?
    Ktoś ogarnia temat co warto kupić?
    No ba! Da się i taniej
    http://demotywatory.pl/3183867/Nordic-walking

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paweł M Zobacz posta
    Ktoś się orientuje w temacie?

    nie chce szukać forum w temacie i zakładać kolejnego konta a żona "zażyczyła" od Mikołaja kije i szukam takich nie za drogich ... sam nie wiem do 120 zł?

    Ktoś ogarnia temat co warto kupić?
    Podczas biegania mijam sporo osób pomykających z kijkami i mam nieodparte wrażenie, że sama chęć uprawiania tej aktywności fizycznej i posiadanie kijków dowolnej klasy nie zapewnia osiągnięcia zaplanowanych efektów. Trzeba wiedzieć jak kijków używać. Moim zdaniem, warto również rozważyć inwestycję w kilka lekcji dla początkujących w nordic walking.

  9. #9

    Domyślnie NW

    Powiem tak.
    Generalnie podchodziłem do sprawy sceptycznie.
    Stwierdzielm ze człowike jakis skostniały po jakiejs tam andrzejkowej zabawie.
    Zacząłem chodzić do lasu na spacery, później za punkty za paliwo zamówiłem kijki nw. i..... się zaczęło.
    szperalem w necie uczyłem się sam, bez zadnego instruktora.
    Wciąga oj wciąga, tęskinisz za spacer z kijkami w cichym spokojnym lesie sam na sam z naturą z dala od pędu życia codziennego.
    cóż moglbym doradzić.
    1 - na początek coś taniego /mówię serio/ i kijki o regulowanej długości, aby samemu dobrać sobie na przeszłośc ich wysokość.
    2- nie ufać sprzedawcą / potrafią wcisnąc kijki trekingowe zamiast nordik walking/. te NW - wszystkie maja doczepiona rękawiczkę zapinaną najczęściej na rzepa obowiązkowo !!!. chodzi tu o technikę chodu, której nie wykonasz kijkami bez rękawiczki.
    3 - kupic 2 pary abys potowarzyszyl żonie w spacerach/ pomaga i na serce zdrowotnie i psychicznie/
    4 - daj znac jak poszlo po zakupie.
    pozdrowionka
    Takie tam starocie

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    173

    Domyślnie

    Przerabiałem temat jakiś czas temu. Jeśli nie zależy Ci na mobilności (składaniu kijków) to kup jakiekolwiek kijki firmy exel - wykonane są z włkien karbonowych, najlepiej te, które mają szybki sposób na zamianę grotów na gumowe buciki.
    Dla mnie akurat ważnym elementem było składanie kijków abym mógł bez problemu wsadzić je do auta z innymi bagażami no i wyszło mi jedno - fizan lite - są naprawdę lekkie i się składają same
    np takie
    JumboX
    D750, D90, N18-35G, N28-105D IF, N35 1.8G, N50 1.8G N851.8D, S150 2.8, T150-600, SB-900

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •