Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Filtr IR

  1. #1

    Domyślnie Filtr IR

    Witam,

    Zastanawiam się nad zakupem filtru IR (77mm). Hoya kosztuje około 400 pln. No name nieco powyżej 100 pln. Może ktoś poleci jakiś filtr, który sam używał? Chętnie poczytam wszelkich uwag i sugestii w tym zakresie.

    Pozdrawiam:
    Piotr

  2. #2

    Domyślnie

    Kood r72 byl tanszy od hoyi. Mam taki i polecam.
    Poszukaj, bo pisalismy o tym.
    Przy okazji. Twoj korpus pozwala robic w IR? Na nowym i nieprzerobionym nie poszalejesz.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioter m Zobacz posta
    Kood r72 byl tanszy od hoyi. Mam taki i polecam.
    Poszukaj, bo pisalismy o tym.
    Przy okazji. Twoj korpus pozwala robic w IR? Na nowym i nieprzerobionym nie poszalejesz.
    Dzięki za namiar
    Odnośnie korpusu to mam D300 ale faktycznie muszę więcej o tym poczytać - słyszałem, że dość popularne są przeróbki D70. Swojego D300 nie zamierzam przerabiać przynajmniej zanim się nie dorobię pełnej klatki
    Dzięki za zwrócenie na to uwagi.

    Pozdrawiam:
    Piotr

  4. #4

    Domyślnie

    D70 nie potrzeba przerabiac. Rownie dobre sa d70s, d50, d100 i d40.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •