Witam,
Zastanawiam się nad zakupem filtru IR (77mm). Hoya kosztuje około 400 pln. No name nieco powyżej 100 pln. Może ktoś poleci jakiś filtr, który sam używał? Chętnie poczytam wszelkich uwag i sugestii w tym zakresie.
Pozdrawiam:
Piotr
Szukaj
Witam,
Zastanawiam się nad zakupem filtru IR (77mm). Hoya kosztuje około 400 pln. No name nieco powyżej 100 pln. Może ktoś poleci jakiś filtr, który sam używał? Chętnie poczytam wszelkich uwag i sugestii w tym zakresie.
Pozdrawiam:
Piotr
Kood r72 byl tanszy od hoyi. Mam taki i polecam.
Poszukaj, bo pisalismy o tym.
Przy okazji. Twoj korpus pozwala robic w IR? Na nowym i nieprzerobionym nie poszalejesz.
Dzięki za namiar
Odnośnie korpusu to mam D300 ale faktycznie muszę więcej o tym poczytać - słyszałem, że dość popularne są przeróbki D70. Swojego D300 nie zamierzam przerabiać przynajmniej zanim się nie dorobię pełnej klatki
Dzięki za zwrócenie na to uwagi.
Pozdrawiam:
Piotr
D70 nie potrzeba przerabiac. Rownie dobre sa d70s, d50, d100 i d40.
Skontaktuj się z nami