D300 jest znacznie lepszy od D90 mimo, że teoretycznie daje podobny obrazek. Różnica jest głównie w sprawności i celności AF. D90 nie ma startu. Jak się używa szkieł na śrubokręt, to silnik D300 jest znacznie szybszy. Pancerność to kolejny plus, podobnie jak wizjer, zdjęcia seryjne, ergonomia...
Minus to waga. Nie każdemu chce się dźwigać tego na spacer, dlatego częściej chodzę ze Smeną![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami