Od wczoraj nie mogę się zalogować. Przy próbie logowania pojawia się 404 not found. Login i hasło na pewno ok. Kazda próba korespondencji, czy też możliwości odzyskania hasła, ewentualnie próba założenia nowego konta skutkuje w powyżej opisany sposób. Zalinkowane i wrzucone na forum foty są widoczne.
Czy ktoś z użytkowników iv.pl ma ten sam problem? Zaznaczam że nie jestem fanem imageshacka, tak że odpowiedzi przekierowujące tam ...
No chyba że padł iv.pl kompletnie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami