Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
No i jednak trzeba w image uderzyc. Dzisiaj zajrzalem na swoje konto i cale mnostwo zdjec pousuwane. Zeby bylo smieszniej nie jakies starocie ale sprzed niespelna miesiaca. A jestem zarejestrowany. Nie qmam.
Czas na zmiany...
Polecam ImageUploader.....wpisujesz dane swojego konta i wrzucasz zdjecia z poziomu programu, malutki, zgrabny i bez wszedobylskich reklam....