1. Róża
Szukaj
1. Róża
Jak dla mnie to za centralnie, ale nie znam się zbytnio, więc za bardzo się moją opinią nie przejmuj![]()
D90|N18-105
Zenit 12xp
Niestety sam kwitek nie zachwyca. Fajnie jak byś pobawiła się światłem, poeksperymentowała z rożnymi ujęciami np pod światło. Samo skroplenie woda, dało by efekt "rosy" i od razu zdjęcie było by lepsze w odbiorze.
Dzięki timi) Dla mnie jako osoby początkującej to cenne informacje
![]()
No i jeszcze warto spróbować zrobić w warunkach nie wymagających lampy błyskowej, szukać światła naturalnego (rozproszonego) i ciekawego tła (rozmytego)![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
To zdjęcie było robione bez lampy błyskowejAkurat w pokoju było bardzo jasno i lampa była zbędna
![]()
Masz statyw, spróbuj dłuższe czasy, światło zastane, będzie lepiej.
NIKON Deczysta
www.slowikfoto.pl
Okinastępnym razem postaram się zastosować do Waszych opinii
![]()
Skontaktuj się z nami