Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Kwiaty

  1. #1

    Domyślnie Kwiaty

    1. Róża

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie to za centralnie, ale nie znam się zbytnio, więc za bardzo się moją opinią nie przejmuj
    D90|N18-105
    Zenit 12xp

  3. #3
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Niestety sam kwitek nie zachwyca. Fajnie jak byś pobawiła się światłem, poeksperymentowała z rożnymi ujęciami np pod światło. Samo skroplenie woda, dało by efekt "rosy" i od razu zdjęcie było by lepsze w odbiorze.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki timi ) Dla mnie jako osoby początkującej to cenne informacje

  5. #5

    Domyślnie

    No i jeszcze warto spróbować zrobić w warunkach nie wymagających lampy błyskowej, szukać światła naturalnego (rozproszonego) i ciekawego tła (rozmytego)
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  6. #6

    Domyślnie

    To zdjęcie było robione bez lampy błyskowej Akurat w pokoju było bardzo jasno i lampa była zbędna

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MalwinkaTG Zobacz posta
    To zdjęcie było robione bez lampy błyskowej Akurat w pokoju było bardzo jasno i lampa była zbędna
    No raczej ze jasno nie bylo jesli miales czas 1/30s ... dla ogniskowej 105mm straj sie nie dawac dluzszego czasu niz 1/150s...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MalwinkaTG Zobacz posta
    To zdjęcie było robione bez lampy błyskowej Akurat w pokoju było bardzo jasno i lampa była zbędna
    Exif mówi coś innego Lampa była użyta
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Chacal
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    N 49°82' E 19°02'
    Posty
    135

    Domyślnie

    Masz statyw, spróbuj dłuższe czasy, światło zastane, będzie lepiej.
    NIKON Deczysta
    www.slowikfoto.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Oki następnym razem postaram się zastosować do Waszych opinii

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •