ja nie wiem, czemu was tak ta waga fascynuje
poużywajcie takiego kloca jako głownego aparatu, ba jako jednego z dwu gdzie drugi jest cięższy, to szybko zrewidujecie swoje poglądy na wagę sprzętu. przez rok miałem wlasnie takie dwa, oba wazyły ponad dwa kg, tyle ze do jednego zawsze jeszcze statyw brałem i dodatki. mając do wyboru cięzki lub cięzszy skutecznie sie wyleczyłem się z fascynacji duzymi aparatami bo sa duze i ciezkie![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami