bylem dzisiaj w jastrzebiu na meczu siatki i cos mnie podkusilo zeby w NEFach robic i teraz kuzwa nie umiem tego dobrze wywolaca zdjecia musze jutro wyslac :/ takze nie mam czasu na testowanie roznych programow i ustawien tak zeby jpg mial rece i nogi
czy ktoras z dobrych duszyczek moglaby pobrac plik, poddac go jak najprostrzej obrobce i pokazac efekty w jpg i powiedziec jakim programem i na ile automatycznie daloby sie reszte wywolac?
bylbym cholernie wdzieczny za pomoc
przykladowe zdjecie znajdziecie tutaj:
http://lukaszlaskowski.com/nef/
jesli ktos cos poradzi to moze mi wyslac plik na [email protected] albo wkleic je tutaj (jak komu wygodniej)
z gory dziekuje![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami