Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Niechorze

  1. #1

    Domyślnie Niechorze

    Witam, proszę o porady co poprawić oraz co ewentualnie jest ok. Dziękuję i pozdrawiam.



  2. #2

    Domyślnie

    Gdyby udało się wyciągnąć więcej szczegółów w cieniach, byłoby super.
    Pentaxy dwa i trochę szkła

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maregoc Zobacz posta
    Gdyby udało się wyciągnąć więcej szczegółów w cieniach, byłoby super.
    Niestety nie da się wyciagnąć cieni, musiałbym pewnie zrobić dwie ekspozycje i je połączyć, ale niestety nie opanowałem jeszcze tej techniki.

  4. #4

    Domyślnie

    fota niestety nie doswietlona

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za zainteresowanie, fotografią interesuję się od niedawna Czy naświetlenie (rozjasnienie ?) miałoby dotyczyć elementów w "sylwecie" czy też całości ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •