Witam, proszę o porady co poprawić oraz co ewentualnie jest ok. Dziękuję i pozdrawiam.
Szukaj
Witam, proszę o porady co poprawić oraz co ewentualnie jest ok. Dziękuję i pozdrawiam.
Gdyby udało się wyciągnąć więcej szczegółów w cieniach, byłoby super.
Pentaxy dwa i trochę szkła
fota niestety nie doswietlona![]()
Dziękuję za zainteresowanie, fotografią interesuję się od niedawnaCzy naświetlenie (rozjasnienie ?) miałoby dotyczyć elementów w "sylwecie" czy też całości ?
Skontaktuj się z nami