cześć!
wczoraj próbowałem zrobić zdjęcia nikon d7000 + obiektyw 50 1.4 z lampa softbox [zwylky powerlux] . siedzialem bardzo dlugo nad tym jak ustawić aparat zeby wyszly normalne zdjęcia ale za kazdym razem bylo zle . np na czesci zdjecia bylo dlugie przeswietlenie albo zdjecia bylo bardzo zaszumione. Dodam ,ze na nikonie d40 zdjęcia wychodzą dobrze tak jak powinny. Moze to wina lampy ?
Bardzo prosze o pomoc jak moglbym ustawic d7000 zeby wszystko dzialało!
Dzieki serdeczne!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami