Witam,
obawiam się, że zostanę za moment ubity, ale szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Przesiadam się na D70s z Fuji 5600. Niestety zakup pochłonie całość gotówki przeznaczonej do wydania. Spora część moich zleceń wymaga robienia dużych zbliżeń. Dotychczas korzystałem z konwertera Raynox DCR-250. Ponieważ nie mam na ten moment pieniędzy na zakup obiektywu makro zastanawiam się, czy będę nadal mógł korzystać z tego konwertera.
Druga kwestia dotyczy lampy błyskowej. Mam uniwersalnego Tumaxa 880, czy z podstawowym zakresie będzie współpracował z D70s?
Wiem, że to wszystko są protezy, ale chwilowo wykończyłem kasę![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami